You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA  Jest 112 produktów.

Podkategorie

 • Autoklawy

  Autoklawy to urządzenia niezbędne w każdym gabinecie kosmetycznym. To również sprzęt nieodzowny w każdym szanującym się gabinecie stomatologicznym czy studiu tatuażu. Stosowania parowych autoklawów klasy B niesie wiele korzyści. Po pierwsze świadczą o profesjonalizmie świadczonych usług. Dezynfekcja i sterylizacja w gabinetach kosmetycznych czy stomatologicznych to obecnie absolutny standard. Należy pamiętać również o etycznych aspektach związanych z wyposażeniem gabinetów w wysokiej klasy sprzęt do sterylizacji narzędzi. Po trzecie, wyposażenie gabinetu w najlepszy sprzęt do sterylizacji może mieć także doskonałe walory marketingowe. Każdy z klientów chce korzystać z usług stomatologicznych czy kosmetycznych w miejscu, które spełnia najwyższe normy higieniczne, które używa takiego sprzętu do dezynfekcji, jaki stosuje się również podczas profesjonalnych operacji chirurgicznych.

 • Akcesoria

  Nasza szeroka oferta obejmuje dodatkowe akcesoria do autoklawów parowych. Proponujemy najwyższej klasy torebki do sterylizacji, wanienki i rękawy do sterylizacji.

 • Preparaty BARBICIDE

  Początki marki Barbicide sięgają roku 1947. Nauczyciel chemii z Nowego Jorku, Maurice King, rozpoczął pracę nad rozwojem środków dezynfekujących, których charakterystyczny i niebieski kolor jest znany w salonach fryzjerskich na całym świecie.

  Maurice King zrobił wszystko, aby wprowadzić nowe standardy higieny. Opracowana przez niego specjalna formuła płynu w przezroczystym naczyniu ze szkła i skutecznie usuwa od tamtego czasu zarazki i grzyby z grzebieni, nożyczek i innych narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych

  Produkty Barbicide to gwarancja profesjonalnej higieny i dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej.

  Preparaty Barbicide posiadają bardzo szerokie spektrum działania biobójczego!
  Skutecznie niszczą bakterie (m.in.: gronkowce jak Pseudomonas a., MRSA, Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy (łącznie z HIV/AIDS, H1N1 BVDV, Vaccinia, oraz wirusy zapalenia wątroby typu B i C: HBV i HCV).

 • Preparaty MEDILAB

  Oferowany przez nas asortyment środków dezynfekujących i higienicznych Medilab jest bardzo szeroki. Każdy z produktów to doskonałe połączenie wysokiej jakości, dostosowania do polskich realiów oraz potrzeb higienicznych oraz ekonomicznych. Oferowane przez nas środki do dezynfekcji bazują na najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu oferowane produkty posiadają niezwykłe cechy funkcjonalno-użytkowe.

 • Myjki ultradźwiękowe
  Urządzenia przez nas oferowane mają zastosowanie w wielu branżach. W medycynie wspomagają proces czyszczenia narzędzi chirurgicznych, narzędzi kosmetycznych i fryzjerskich. Myjka ultradźwiękowa jest cenionym rozwiązaniem również w wielu gałęziach przemysłu oraz elektroniki. Myjka ultradźwiękowa to najlepsze urządzenie do usunięcia brudu z niedostępnych zakamarków różnych urządzeń i przedmiotów. Działanie myjki ultradźwiękowej opiera się na fizycznym zjawisku kawitacji. Wysokiej częstotliwości fale ciśnieniowe powodują pojawienie się milionów małych pęcherzyków implodujacych na powierzchni oczyszczanego przedmiotu. To dzięki nim myjka ultradźwiękowa usuwa zabrudzenia. Ta metoda czyszczenia skutecznie zapobiega powstawaniu jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych. Myjka ultradźwiękowa jest urządzeniem gwarantującym najwyższą jakość i precyzję mycia.
 • Sterylizatory UV-C i inne
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 112 elementów

DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA